Hakkımda

1995 yılında İstanbul’da doğdum. 2013’ten beri kendimi müşterilerimin dijital alanda başarılı olmalarına yardımcı olmaya, çarpıcı web tasarımları ve stratejik pazarlama kampanyaları aracılığıyla vizyonlarını hayata geçirmeye adadım.

Yıllar boyunca HTML, CSS, JS ve PHP becerilerimi geliştirdim ve farklı sektörlerde ki işletmeler için 500’den fazla web sitesi oluşturdum. Bu web sitelerini oluştururken WordPress, Opencart, PrestaShop gibi çeşitli içerik yönetim sistemlerini keşfettim ve uzmanlığımı Wordpress üzerine inşa ettim.

Photoshop, Illustrator, Premiere Pro, Sony Vegas, FL Studio ve Adobe Audition gibi çok çeşitli dijital içerik üretim programlarına hakimim. Bu programlara olan hakimiyetim web tasarım ve dijital pazarlamanın yanı sıra müşterilerime grafik tasarım, video düzenleme ve müzik ve ses düzenleme alanlarında ek hizmetler sunmamı sağlıyor.

Bir dijital pazarlama uzmanı olarak SEMrush, Ahrefs, Search Console ve Google Analytics gibi bulut tabanlı SEO araçlarına aşinayım. Bu araçları, özellikle sağlık turizmi ve tıbbi hizmetler sektörlerinde müşterilerimin çevrimiçi görünürlüğünü artıran veriye dayalı stratejiler oluşturmak için kullanıyorum.

Boş zamanlarımda farklı sanat disiplinlerini keşfetmekten, fotoğraf çekmekten, tiyatro gösterilerine katılmaktan ve sanat galerilerini gezmekten keyif alıyorum. Üstlendiğim her projeye özgün ve samimi bir sıcaklık katmak için çabalıyorum.

Hazırsanız Başlayalım!

Markanız ve girişiminiz için ihtiyaç duyduğunuz yazılım, tasarım, reklam, yönetim ve barındırma alanlarında size destek oluyor, kendinizi daha iyi ifade etmenize ve hedef kitlenizle doğru iletişim kurmanıza yardımcı oluyorum. İnternetin karmaşık ve rekabet dolu dünyasında yalnız değilsiniz.

Başa dön tuşu